W imieniu Prezydium zapraszamy wszystkich przedstawicieli rad oddziałowych, a także pozostałych członków „trójek klasowych” na zebranie plenarne Rady Rodziców. Zebranie odbędzie się bezpośrednio po zebraniach klasowych w dniu 25 kwietnia 2022 r. – planowana godzina rozpoczęcia to 17.15, ale ze względu na możliwość przedłużenia się zebrań w klasach, rozpoczęcie może zostać nieznacznie przesunięte.

Zebranie będzie otwarte w formie online także dla Rodziców spoza grona Rady Rodziców i „trójek klasowych” – zostanie udostępnione na platformie MS Teams.

Aby otrzymać link do spotkania online, należy zarejestrować się do godz. 15.00 w dniu zebrania przez specjalny formularz rejestracyjny

Przedstawiciele rad oddziałowych w Radzie Szkoły mogą uczestniczyć w zebraniu online bez potrzeby dodatkowej rejestracji – zaproszenia do kanału Rady na platformie MS Teams oraz powiadomienia z linkiem do spotkania powinny dotrzeć już na odpowiednie adresy email. Oczywiście prosimy w miarę mozliwości o osobiste uczestnictwo – będzie to pierwsza okazja, aby spotkać się „w realu” w pełnym składzie. Na zebraniu będziemy poruszać kilka tematów ważnych dla całej naszej szkolnej społeczności, dlatego prosimy o obecność i aktywne uczestnictwo w spotkaniu.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder