Informujemy, że w dniu 12 kwietnia 2022 r. zostało uruchomione nowe konto do wpłat na działalność statutową realizowaną przez Radę Rodziców VII LO w Lublinie. Numer konta do wpłat, wysokość składek oraz inne informacje dotyczące wpłat oraz wsparcia materialnego podajemy na pod tym linkiem.

Mamy świadomość, że Wielkanoc to okres dodatkowych wydatków, a dla wielu z nas jest czas niełatwy ze względów finansowych. Zachęcamy jednak do wpłacania dobrowolnych składek na konto Rady – już wkrótce czeka nas pożegnanie klas maturalnych i dla naszych najzdolniejszych maturzystów Rada chce ufundować pamiątkowe nagrody. Również dla wyróżniających się uczniów z pozostałych klas będziemy chcieli zapewnić chociaż skromne upominki na zakończenie roku szkolnego.

W niełatwej sytuacji, w jakiej znalazła się społeczność VII LO, nasi uczniowie potrafili stanąć na wysokości zadania, walcząc o sprawę szkoły na forum publicznym i wykazując się odpowiedzialna postawą uczestnicząc w zajęciach pomimo znaczących utrudnień. Dlatego zebrane środki chcemy również przeznaczyć na dodatkowe atrakcje dla uczniów, w tym również aktywności pozwalające na powrót integrować społeczność szkolną.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder